אודות

SCIC מטבחי יוקרה הינו מותג בינלאומי לעיצוב מטבחים המאופיינים באיכות ללא פשרות ובעיצובים פרקטיים ומגוונים המותאמים באופן אישי לכל לקוח. חברת שיק העולמית נוסדה בשנת 1961 בבירת העיצוב העולמית – איטליה, ומייצאת את מוצריה ל- 35 מדינות בכל רחבי העולם ממפעלה המשתרע על פני שטח עצום של 70,000 מ"ר של איכות.

את המותג הנחשק "SCIC" השיקה גב' סוזן רוזן בישראל בשנת 1992, במטרה להביא בשורה חדשנית ומרעננת לקהל ישראלי המחפש קווי עיצוב חדשניים לצד פרקטיקה ואיכות בלתי מתפשרת. בנוסף לעיצובים המרעננים, המטבחים מיוצרים באנרגיה ירוקה במטרה לשמור על סביבה בריאה יותר.

חברת SCIC מספקת שירות אישי ואדיב לסקטור הפרטי והעסקי וביניהם אדריכלים, מעצבי פנים וקבלנים אשר מעוניינים לספק מוצר מושלם עבור לקוחות קצה. צוות החברה עובד בסינרגיה מושלמת מול הלקוח בהתאם לדרישתו, מעניק לו ליווי אישי לאורך כל הפרויקט תוך הקפדה על דיוק בפרטים הקטנים. המטרה – להפוך את חלל המטבח לפרקטי ומעוצב כיאה לעידן המודרני.  

המסר המלווה את החברה הוא – "DARE TO DREAM" שבתרגום פשוט "תעז לחלום". החברה מאפשרת ללקוחותיה להעז לחלום על כל עיצוב התואם לאופי דיירי הבית והסגנון הרצוי. לרשותכם למעלה מ- 30 דגמים עיצוביים חלומיים וביניהם 10 דגמים קלאסיים, יותר מ– 400 גוונים ואלפי וריאציות שונות. לכל אלה מתווספות טכניקות ייחודיות, מוצרי חשמל יוקרתיים, פרזול ואינספור אפשרויות.

תמונת מפעל של חברת שיק מטבחים באיטליה