עיצוב מותאם אישית

עיצוב הוא עניין של סגנון וטעם אישי, הכולל טרנדים ואופנות מתחלפות. לכן צוות החברה בראש ובראשונה קשוב לצרכי הלקוח. לאחר הבנה מעמיקה של הסגנון העיצובי הרצוי, החברה תקפיד על גורמים נוספים אשר ישפיעו על הנראות הכללית, כדוגמת – רמת גימור גבוהה, חומרים איכותיים, עיצוב אסתטי נקי, חשיבה ארגונומית, וכן בחירת אלמנטים המותאמים למגמות העיצוב העכשוויות.

לרשותכם קשת רחבה של דגמים חדשניים הכוללים עיצובים קלאסיים, כפריים, יוקרתיים ועוד.  המבחר הרב בא לידי ביטוי ביותר מ- 400 אפשרויות, ווריאציות, טקסטורות וסוגי חומרים שונים, מה שמאפשר לכל לקוח ורסטיליות עיצובית המותאמת עבורו באופן אישי.  

תכנון והדמיה

הכל מתחיל בתכנון נכון ומדויק. בשלבים הראשוניים של הפרויקט צוות החברה יבנה עבורכם הדמית תלת מימד שתאפשר לכם לחדד את תפיסת המרחב, לראות בצורה מוחשית את חלל המטבח, לבצע את השינויים הרצויים ואפילו להתלבט בין הגוונים והחומרים השונים. התכנון המקדים יחד עם ההדמיה הם הזדמנות מצוינת לבחינת הפונקציונליות של המטבח והוספת אלמנטים שישפרו את חווית השהיה בו.

כמו כן, בשלב התכנון צוות החברה יביט יחדיו על התמונה המלאה של חלל הבית ויבצע תכנון חלומי ליתר החלל כדי לקבל סינרגיה מושלמת בין המטבח לפינת האוכל וחלל הסלון. בהזדמנות זו תוכלו ליהנות מריהוט איטלקי משלים התואם בקפידה לעיצוב המטבח.

הצוות שלנו

צוות חברת שיק מטבחי יוקרה מונה קשת של בעלי מקצוע מיומנים הזמינים עבורכם לאורך כל הפרויקט. לרשותכם אדריכלים ומעצבי פנים מהשורה הראשונה, המתמחים בעיצוב ותכנון מטבחי יוקרה על כל מרכיביו. הצוות המקצועי שם דגש על התמונה המלאה תוך שימוש בבעלי מקצוע ייעודיים כגון חשמלאים, נגרים, אנשי אינסטלציה ומתקינים מיומנים. המטרה – לאפשר לכם לקבל מטבח פרקטי ומתוכנן היטב ממש לפרטי פרטים, כזה שתוכלו ליהנות ממנו למשך שנים רבות.