עיצוב ותכנון

עיצוב מותאם אישית

עיצוב הוא עניין של סגנון וטעם אישי הכולל טרנדים ואופנות מתחלפות. צוות החברה קשוב לצרכי הלקוח ולאחר הבנה מעמיקה של צרכיו והסגנון העיצובי הרצוי יתאים עבורו את התוצאה המושלמת והמדויוקת בדיוק עבורו. כל זה מתקיים הודות לרמת גימור גבוהה ביותר, שימוש בחומרים איכותיים, חדשנות, עיצוב אסתטי ונקי, חשיבה ארגונומית והתאמת אלמנטים שונים בהתאם למגמות העיצוב העכשוויות וללקוח.

לרשותכם קשת רחבה של דגמים חדשניים הכוללים עיצובים קלאסיים, כפריים, יוקרתיים ועוד. המבחר הרב בא לידי ביטוי ביותר מ- 400 אפשרויות, ווריאציות, טקסטורות וסוגי חומרים שונים, מה שמאפשר לכל לקוח ורסטיליות עיצובית המותאמת עבורו באופן אישי.  

תכנון והדמיה

הכל מתחיל בתכנון נכון ומדויק. בשלבים הראשוניים של הפרויקט צוות החברה יבנה עבורכם הדמית תלת מימד שתאפשר לכם לחדד את תפיסת המרחב, לראות בצורה מוחשית את חלל המטבח, לבצע את השינויים הרצויים ואפילו להתלבט בין הגוונים והחומרים השונים. התכנון המקדים יחד עם ההדמיה הם הזדמנות מצוינת לבחינת הפונקציונליות של המטבח והוספת אלמנטים שישפרו את חווית השהיה בו.

כמו כן בשלב התכנון, צוות החברה יבחן יחדיו את התמונה המלאה של חלל הבית ויבצע תכנון חלומי ליתר החלל כדי לקבל סינרגיה מושלמת בין המטבח לפינת האוכל וחלל הסלון. בהזדמנות זו תוכלו ליהנות מריהוט איטלקי משלים התואם בקפידה לעיצוב המטבח.

הצוות שלנו

צוות החבר מונה קשת של בעלי מקצוע מיומנים הזמינים עבורכם לאורך כל הפרויקט. לרשותכם אדריכלים ומעצבי פנים מהשורה הראשונה המתמחים בעיצוב ותכנון מטבחי יוקרה על כל מרכיביו. הצוות המקצועי שם דגש על הקשבה לצרכי הלקוח וראיית התמונה המלאה לקבלת תוצאה מוגמרת מושלמת. בחברה בעלי מקצוע ייעודיים כגון , נגרים ומתקינים מיומנים. המטרה – לאפשר לכם להעז ולחלום ולקבל מטבח מרהיב, פרקטי ומתוכנן היטב ממש לפרטי פרטים כזה שתוכלו ליהנות ממנו למשך שנים רבות.