שאלות ותשובות

לרשותכם מבחר רחב של דגמים מרשימים לצד חומרים וצבעים ידידותיים לסביבה ללא מרכיבים רעילים כלל וכלל. תוכלו למצוא כ– 400 אפשרויות של צבעים, גוונים וסוגים של עץ וחומרים. דלתות המטבח עשויים מחומרים משובחים החל מציפויי פורמייקה, עץ מלא, זכוכית, פולימר, פורניר, צביעת "שלייפלאק", אלומיניום, נירוסטה ואף דלתות ייחודיות בציפוי של עלי כסף/זהב/עור אמיתי ועוד.

המטבח מתומחר על פי גודלו, על פי החומרים מהם הוא עשוי, רמת הגימור, הפרזול ונתונים נוספים. אנו עובדים בשקיפות מלאה עם לקוחותינו, כך שבתחילת הפרויקט תקבלו הצעת מחיר הכוללת את כל הנתונים והאלמנטים ללא הפתעות וללא תוספות בלתי צפויות.

זמן האספקה נע בין 3 ל- 4 חודשים מיום אישור ההזמנה, כתלות בדגם המטבח שהוזמן.

בוודאי. אנו מספקים ללקוחותינו מוצרים נלווים למטבח כגון מוצרי חשמל איכותיים, משטחי עבודה ייחודיים, כיורים וברזים היוצרים קו הומוגני ומראה מעוצב ויוקרתי. כמו כן, תוכלו למצוא ריהוט משלים לחלל המטבח והסלון כדוגמת פינות אוכל, מזנונים ועוד.

סניפנו המכרזי הוא בצפון (המסילה 17, נשר) ואנו מספקים ומתקינים מטבחים בכל חלקי הארץ. בנוסף, ביצענו מספר פרויקטים בחו"ל ע"י מתקינים שנשלחו מהארץ וע"י SCIC הבינ"ל.

משך האחריות על המטבחים הינו 5 שנים מיום התקנת המטבח.

אנו משתמשים בחומרים איכותיים שעברו בדיקות בתנאי עבודה קשים, המקבילים ל- 20 שנות שימוש. אנו אחת החברות הראשונות שעמדה בכל תקני האיכות הבינלאומיים ובעלת תו תקן UNI EN ISO 9001:2000. בנוסף לכך, כל המוצרים עומדים באופן שוטף במבחני עמידות מחמירים של הארגון הבינלאומי CATAS.

ההתקנה נעשית על ידי עובדי החברה אשר עברו הכשרה מיוחדת להתקנת המטבחים, מה שמבטיח לכם מקצועיות בלתי מתפשרת.

אנו מעניקים שירות ללקוחות פרטיים, אדריכלים וקבלנים. למעשה, כל לקוח מקבל שירות אישי ומקצועי.